Ako sa registrovať cez SKGA.sk

Na stránke www.skga.sk je možné sa registrovať na všetky turnaje, ktoré organizujú kluby SKGA. Postup je jednoduchý. Po otvorení stránky www.skga.sk treba sekcii Turnaje vybrať z menu Zoznam turnajov.

Následne treba do vyhľadávacieho okna zadať dátum turnaja a zadať „Filtrovať“. Najlepšie sa turnaje vyhľadávajú podľa dátumu a miesta konania. Ak viete presný názov turnaja, dá sa to vyhľadať aj podľa tohto kritéria, ale pokiaľ sa Vám žiadny turnaj po zadaní „Filtrovať“ neobjaví, je lepšie použiť kritérium ihrisko a dátum.

Ak sa Vám turnaj objaví v zozname, treba ho kliknutím otvoriť. Na prvej stránke sa Vám objavia všetky potrebné údaje o samotnom turnaji. Následne si treba vybrať záložku „prihlásenie“. Do prvého voľného okna zadajte Vaše registračné číslo. Zadávajte len posledných päť čísiel registračného čísla, ktoré sú za pomlčkou na Vašej registračnej karte (prvé tri čísla znamenajú evidenčné číslo Vášho klubu).

Do ďalšieho voľného okna treba prepísať kód z vedľajšieho obrázku a stlačiť „otvoriť“. Ak nemáte po ruke registračnú kartu a neviete Vaše číslo z pamäti, môžete použiť aj Vaše priezvisko. Vstup cez rodné číslo nefunguje práve najlepšie. Ak použijete k vstupu do registrácie Vaše priezvisko, po vstupe sa objavia všetci členovia SKGA s rovnakým priezviskom ako Vaše, zo zoznamu si teda vyberte Vaše meno a postupujte ďalej.

Otvorí sa posledné okno, v ktorom je už len Vaše meno, Váš aktuálny HCP podľa servera SKGA a voľné okno, do ktorého zadajte Váš dátum narodenia v predpísanom tvare. Po potvrdení „prihlásiť“ ste prihlásený do turnaja. V zelenom poli na vrchu obrazovky sa objaví správa o úspešnom prihlásení do turnaja spolu s kódom pre prípadné odhlásenie z turnaja. Opíšte si tento kód, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť. Odhlásenie z turnaja je jednoduché. Po vybraní turnaja, na ktorý ste prihlásený stlačte „odhlásenie“ zadajte kód pre odhlásenie a potvrďte „odhlásiť osobu“.